Pokladna Krindypindy

Využijte pokladnu jako mobilního číšníka na jakémkoliv chytrém zařízení. Ve verzi Offline si užijte 19ti palcový dotykový LED displej.

Fakturační software

Vedete si jednoduché účetnictví nebo řešíte fakturaci? Využijte KrindyPindy Fakturace. Fakturaci lze využívat zcela nezávisle na účtenkách.

Tisk účtenek

Účtenky, které v systému vygenerujete, pošlete zákazníkovi, buď e-mailem nebo je vytiskněte na jakékoliv tiskárně.

Evidence tržeb

Vaše účtenky se zasílájí na finanční úřad automaticky. V administraci KrindyPindy nad nimi máte plnou kontrolu, včetně možnosti vratek.

Offline pokladna

Online verze KrindyPindy vyžaduje připojení k internetu. Pokud chcete mít ale stoprocentní jistotu fungování i offline - nabízíme KrindyPindy Offline s dotykový panelem.

Multiplatformní řešení

KrindyPindy komunikuje s každým chytrým zařízením od telefonu, tabletu po klasický počítač. Je tedy multiplatformní, a proto je možné ho využívat na provozovně i jako mobilního číšníka. Bez limitů.

Ovládání dotykem

Software online i offline verze řešení Krindypindy je optimalizován pro ovládání dotykem. Pro složitější operace, plnění zboží apod můžete použít klávesnici a myš.

Integrace API

Integraci EET k Vašemu CRM/CMS/ESHOPU a dalšímu Vašemu WWW řešení implementujeme individuálně. Ozvěte se nám - nabídneme řešení!

Příjem a odesílání E-mailů

Potřebujete-li vyřizovat e-maily od zákazníků, aktivujte si v kase funkci pro e-maily. E-mail klient pokladny je kompatibilní s každým poštovním IMAP / SMTP serverem.

Pravidelné Zálohy

Každá kasa se sama plně automaticky zálohuje. Naši dispečeři Vám v případě jakékoliv havárie na provozovně obnoví veškerá data.

Vzdálená Asistence

Naši dispečeři mají možnost dočasně převzít kontrolu nad kasou a současně Vám po telefonu pomoci s jakýmkoliv úkonem. Vy vše vidíte na monitoru kasy v reálném čase.

Správa Skladu

Pro perfektní kontrolu nad Vaším byznysem je třeba administrace a správa skladu zboží. Pokladna kontroluje stav skladu a v případě nizkých stavů informuje Vaši obsluhu.

Aktualizace Pokladny

Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace softwareu pokladny. Pokud je nová aktualizace k dispozici, jednoduše potvrdíte její provedení.